2021. January 27. Wednesday

Hírek

Népszerű hírek

Fásítás

2021. January 26., Tuesday 06:30
Társaságunk 71 db kis előnevelt fát ültetett el december közepén a városban
Bővebben

Itt a tél!

2021. January 13., Wednesday 21:36
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. felkészült a tél érkezésére
Bővebben

Levendula díszíti a várost

2020. December 12., Saturday 11:45
Társaságunk közel 1500 tő, pannonhalmi őstermelőtől származó, előnevelt kis bokros, gyökeres levendulát ültetett a városban
Bővebben

Újabb mérföldkő

2020. November 19., Thursday 13:12
Társaságunk városüzemeltetési munkájának szervezése során komoly befolyással bír az időjárás alakulása
Bővebben

Bezárt az uszoda

2020. November 11., Wednesday 13:20
A rendelet értelmében a Csobbanó Uszoda 2020. november 11-től, 30 napra bezárja kapuit
Bővebben

Álláshirdetés

2020. October 9., Friday 06:23
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt részmunkaidős bérügyintéző kollégát keres az alábbi feladatok ellátására
Bővebben

Pályázati felhívás

2020. September 25., Friday 06:36
Az OIH Zrt. pályázati felhívást tesz közzé az Oroszlány, Bánki Donát utca 27. fsz. 2. szám alatt található lakásának bérbeadására
Bővebben

Beruházás start

2020. August 30., Sunday 09:38
Gőzerővel kezdi meg a munkát a kivitelező szeptemberben, a Bányászati Múzeumban
Bővebben

A legjobb rajzok

2020. August 4., Tuesday 07:50
Áprilisban hirdetett rajzpályázatot az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. (OIH) 6-14 éves fiataloknak Tavaszi Oroszlány címmel
Bővebben

Találatok száma: 92db
Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt.
2840 Oroszlány, Bánki Donát utca 2/J.
Telefon: +36 (34) 560-025
Központi cím: info@oihzrt.hu
Titkárság: titkarsag@oihzrt.hu
Honlap: http://oihzrt.hu
Webmester: web@oihzrt.hu