2021. October 19. Tuesday

Hírek

Népszerű hírek

Megújul a járda

2021. October 15., Friday 07:09
Több mint 160 méter hosszban újul meg az eddigi kőlapokkal fedett járda a Városi Piac mellett
Bővebben

Bérlakáshelyzet

2021. October 1., Friday 07:45
Az önkormányzati bérlakások helyzetét tekintette át csütörtöki ülésén a képviselő-testület
Bővebben

Bemutatkoztunk az óvodában

2021. September 21., Tuesday 13:27
Takarítás világnapja alkalmából a Borbála-telepi óvoda számos cselekvési programot szervezett a gyermekek részére
Bővebben

Tisztelet a bányászoknak

2021. September 3., Friday 08:48
Oroszlány és a bánya története egybefonódott, hiszen a bánya fejlődése igényelte munkaerő-bővülés együtt járt a település fejlődésével
Bővebben

Megújul a Bányászati Múzeum

2021. August 12., Thursday 17:55
Oroszlány Város Önkormányzata és a LÜN Kft. mintegy 637 millió forintos uniós támogatást nyert el a múzeum fejlesztésére
Bővebben

További útberuházások

2021. July 15., Thursday 20:02
A városi útfelújítási program részeként társaságunk koordinálásával jelenleg is több helyen zajlik munkavégzés a városban
Bővebben

Fogadja örökbe!

2021. July 6., Tuesday 13:57
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. továbbra is várja a tavaly decemberben elültetett facsemeték örökbefogadóit
Bővebben

Tilos a horgászat!

2021. July 1., Thursday 06:02
A hosszan tartó és extrém meleg időjárás következtében jelentősen lecsökkent a Malom-tó vízutánpótlása
Bővebben

Startol a közútfejlesztés

2021. June 29., Tuesday 06:36
2021. július 5-től megkezdődik a Várdomb utca Várdomb köz és Závory Zoltán utca közötti szakaszának közútfejlesztése
Bővebben

Bezár az extrém pálya

2021. June 28., Monday 12:31
Az elmúlt években a használattól elkoptak, nem egy helyen veszélyessé váltak a Sportcentrumban található extrém sportpálya felületei
Bővebben

Találatok száma: 129db
Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt.
2840 Oroszlány, Bánki Donát utca 2/J.
Telefon: +36 (34) 560-025
Központi cím: info@oihzrt.hu
Titkárság: titkarsag@oihzrt.hu
Honlap: http://oihzrt.hu
Webmester: web@oihzrt.hu