2020. March 29. Sunday
Napos 15,0 °C

Hírek

Népszerű hírek

Tisztább a környezet

2020. March 27., Friday 06:56
Munkatársainknak továbbra is elsődleges feladatuk a járványveszély megelőzésének érdekében végzett fertőtlenítési feladatok
Bővebben

Vészhelyzeti intézkedések

2020. March 17., Tuesday 05:56
A hétfői ülésen a részlegvezetőkkel tekintettük át a koronavírus járvány miatt kihirdetett vészhelyzettel kapcsolatos teendőket
Bővebben

Tavaszi munkák

2020. February 23., Sunday 07:43
Mintegy 20 fa kerül kényszer kivágásra alapvetően kiszáradás, betegség, vagy közvetlen balesetveszély miatt
Bővebben

Frissültünk!

2020. February 15., Saturday 08:37
Megújult, tartalmában kibővült oldalunkon tájékozódhat mostantól az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt-vel
Bővebben

Folytatódik a felújítás

2020. February 5., Wednesday 13:20
Elterelések, útlezárások miatt nehezen közelíthették meg decemberben lakásaikat a Gönczi Ferenc utcában
Bővebben

Kerékpárosbarát Munkahely

2020. January 24., Friday 19:51
Magyarország élen jár a kerékpározásban európai szinten, az emberek 22 százaléka használja fő közlekedési eszközként a biciklit
Bővebben

Kerékpárosbarát Munkahely

2020. January 22., Wednesday 10:31
Tizenegyedik alkalommal hirdette meg az Innovációs és Technológiai Minisztérium a Kerékpárosbarát Munkahely pályázatokat
Bővebben

Pályázati felhívás

2020. January 16., Thursday 16:59
Az OIH Zrt. pályázati felhívást tesz közzé az Oroszlány, Bánki Donát utca 27. fsz. 2. szám alatt található lakásának bérbeadására
Bővebben

Tilos a korcsolyázás!

2020. January 7., Tuesday 12:37
Amíg nem éri el a 12 centis vastagságot, tilos rámenni a tavak jegeire, hívják fel a figyelmet a Katasztrófavédők
Bővebben

Találatok száma: 59db
Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt.
2840 Oroszlány, Bánki Donát utca 2/J.
Telefon: +36 (34) 560-025
Központi cím: info@oihzrt.hu
Titkárság: titkarsag@oihzrt.hu
Honlap: http://oihzrt.hu
Webmester: web@oihzrt.hu